تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - هنر و ادبیات
گروه فرهنگی - ادبیات و کتاب
با برگزاری نشستی در خبرگزاری فارس تشریح می‌شود؛
مواضع مجمع ناشران انقلاب درباره فرمایشات رهبری در حوزه كتابخوانی

خبرگزاری فارس: نشست رسانه‌ای مواضع مجمع ناشران انقلاب اسلامی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه كتاب و كتابخوانی در خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

رئیس كتابخانه ملی ایران در گفت‌وگو با فارس:
هر مؤلف و ناشری موظف به واسپاری یك‌نسخه از اثر خود به كتابخانه ملی است

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان اسناد و كتابخانه ملی با بیان اینكه هیچ مؤلف و ناشری نمی‌تواند بگوید كتابم را در اختیار سازمان اسناد و كتابخانه ملی قرار نمی‌دهم، گفت: بر اساس قانون، هر مؤلف و ناشری موظف به واسپاری یك نسخه از آثار و كتاب‌های خود به این سازمان است.

90/05/05 - 00:12:26
برنامه‌های فرهنگسرای فردوس در ماه مبارك رمضان تشریح شد

خبرگزاری فارس: برگزاری مسابقه كتاب‌خوانی، كارگاه‌های مائده آسمانی و با آیه‌های روشنایی بخشی از برنامه‌های فرهنگسرای فردوس در ماه مبارك رمضان را تشكیل می‌دهد.

90/05/04 - 15:49:11
به‌پیشنهاد مجمع ناشران انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد؛
راه‌اندازی «رادیو كتاب» با هدف تحقق منویات رهبر انقلاب در حوزه كتاب

خبرگزاری فارس: مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی گفت: «رادیو كتاب» به‌پیشنهاد مجمع ناشران انقلاب اسلامی و همت صدای جمهوری اسلامی ایران در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تبلیغ كتاب و كتابخوانی راه‌اندازی می‌شود.

90/05/04 - 15:34:51
صلاحی در جمع خبرنگاران عنوان كرد؛
تلاش شبانه‌روزی كتابخانه ملی برای الكترونیكی كردن اسناد و كتاب‌ها

خبرگزاری فارس: رئیس جدید سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران گفت: این سازمان در یك تلاش مضاعف هم در حوزه اسناد و هم در حوزه كتاب آنچه را تحت عنوان سند و كتاب بر زمین مانده الكترونیكی می‌كند.

90/05/04 - 15:18:56
در نخستین نشست خبری رئیس كتابخانه ملی ایران عنوان شد؛
جایزه جهانی «فردوسی» در انتظار تأمین اعتبار است

خبرگزاری فارس: مدیركل روابط عمومی سازمان اسناد و كتابخانه ملی گفت: نامه این سازمان به دفتر رئیس جمهور برای تأمین اعتبار جایزه جهانی «فردوسی» تاكنون بی‌پاسخ مانده است و در صورت تأمین اعتبار برگزار می‌شود.

90/05/04 - 14:54:22
رئیس كتابخانه ملی ایران خبر داد؛
شبانه‌روزی شدن كتابخانه ملی ایران پس از ماه رمضان

خبرگزاری فارس: رئیس جدید سازمان اسناد و كتابخانه ملی از شبانه‌روزی شدن این كتابخانه بعد از ماه مبارك رمضان خبر داد.

90/05/04 - 14:47:18

خبرگزاری فارس: باستانشناسان و مورخان اسپانیایی جست‌وجوی خود را برای كشف استخوان‌های «سروانتس» خالق رمان «دن كیشوت» در مادرید آغاز كردند.

90/05/04 - 14:36:57
همراه پنج اثر در موضوع هنر دینی؛
كتاب آثار برگزیده‌ جشنواره بسم‌الله رونمایی می‌شود

خبرگزاری فارس: كتاب آثار برگزیده‌ هشتمین جشنواره‌ هنری-گرافیكی بسم‌الله رونمایی می‌شود.

90/05/04 - 09:11:26
گزارش فارس از رونمایی كتاب حافظ اسرار/3
علامه حافظیان عارف كاملی كه در خدمت مردم بود

خبرگزاری فارس: مدیر مركز اسلامی نیویورك گفت: علامه حافظیان مصداق فضایلی بود كه ائمه بیان كردند؛ با اینكه عارف كامل بود هرگز خدمت به خلق را فراموش نكرد.

90/05/04 - 08:48:53
گزارش فارس از رونمایی كتاب حافظ اسرار/2
گرمارودی: علامه حافظیان از اصحاب مكتب تفكیك بود

خبرگزاری فارس: سیدعلی موسوی گرمارودی با اشاره به دوستی دیرینه پدرش با مرحوم علامه حافظیان گفت: دوستان خراسانی پدرم از جمله سیدابوالحسن حافظیان(ره) و آیت‌الله شیخ مجتبی قزوینی(ره) همه جزو اصحاب مكتب تفكیك محسوب می‌شدند.

90/05/04 - 08:41:32
گزارش فارس از رونمایی كتاب حافظ اسرار/1
فقط اسلام قادر است عارفانی مانند حافظیان و بهجت تربیت كند

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام فاطمی‌نیا گفت: تنها اسلام این هنر را دارد كه بزرگانی مانند سید ابوالحسن حافظیان و آقا سیدعلی قاضی و آیت‌الله بهجت تربیت كند. آن بزرگوران دست در دست سنت گذاشتند و با پاكیزگی باطن به این مقام رسیدند.

90/05/04 - 08:26:52
/اجمالی/ ساعتی پیش؛
كتاب زندگی‌نامه علامه سیدابوالحسن حافظیان رونمایی شد

خبرگزاری فارس: كتاب «حافظ اسرار؛ ارج‌نامه عارف واصل علامه سید ابوالحسن حافظیان» ساعتی پیش با حضور فرزند علامه حافظیان رونمایی ‌شد.

90/05/03 - 20:27:22
با حضور سردار همدانی صورت می‌گیرد؛
تجلیل از برگزیدگان جشنواره شعر بسیج هنرمندان تهران بزرگ

خبرگزاری فارس: برگزیدگان جشنواره شعر بسیج تهران بزرگ با حضور سردار همدانی، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) 5 مرداد در سالن 17 شهریور وزارت كار و امور اجتماعی تجلیل می‌شوند.

90/05/03 - 16:50:04
در گفت‌وگو با فارس عنوان شد؛
هفتاد و پنجمین دوره دانش‌افزایی دانشجویان خارجی زبان و ادبیات فارسی
خبرگزاری فارس: هفتاد و پنجمین دوره دانش‌افزایی دانشجویان خارجی زبان وادبیات فارسی باشركت بیش از 80 دانشجوی زبان و ادبیات فارسی از هفته آینده برگزار می‌شود

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما