تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - ایران در جهان
استقبال گروه‌ها و شخصیت‌های سیاسی لبنان از سفر احمدی‌نژاد به لبنان

خبرگزاری فارس: سفر رئیس‌ جمهور كشورمان به لبنان مورد استقبال گسترده شخصیت‌ها و احزاب سیاسی در لبنان قرار گرفته است و بسیاری از مردم این كشور نیز خود را برای استقبال پرشور از احمدی نژاد كه از ساعاتی دیگر در بیروت انجام خواهد شد، ‌آماده می‌كنند.

عضو جریان 14مارس لبنان:
لبنان از سفر احمدی‌نژاد برای مسلح كردن ارتش استفاده كند

خبرگزاری فارس: نائب رئیس سابق حزب الكتائب از جریان 14مارس لبنان گفت باید از سفر رئیس جمهور ایران به بیروت برای مسلح كردن ارتش استفاده كرد.

89/07/21 - 16:48:39
جهاد اسلامی فلسطین:
سفر احمدی‌‌نژاد به لبنان باعث دلگرمی مقاومت در رویارویی با اشغالگران می‌شود

خبرگزاری فارس: جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن بسیار مهم خواندن سفر محمود احمدی‌‌نژاد به لبنان آن را باعث دلگرمی بیش از پیش برای ملت و مقاومت لبنان در رویارویی با متجاوزان صهیونیست دانست.

89/07/21 - 16:42:39
تشدید فشارهای صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی

خبرگزاری فارس: مدیر مركز تحقیقات و پژوهش‌های الاسری از تحركات جدید رژیم صهیوینستی با تشدید فشار بر اسرای فلسطینی در زندان‌های این رژیم خبر داد.

89/07/21 - 16:05:57
بازتاب سفر تاریخی احمدی نژاد به لبنان در رسانه‏های اردن

خبرگزاری فارس: رسانه‌های كشور اردن به طور گسترده سفر "محمود احمدی نژاد " رئیس جمهوری اسلامی ایران به لبنان را در صدر اخبار امروز خود قرار دادند.

89/07/21 - 15:46:02
مأموریت سفیر تاجیكستان در تهران پایان یافت

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور تاجیكستان با صدور احكام جداگانه‌ای، به مأموریت نمایندگان سیاسی دوشنبه در چند كشور از جمله ایران پایان داد.

89/07/21 - 15:13:06
الجزیره: هزاران لبنانی با نثار گل و شیرینی از احمدی‌نژاد استقبال كردند

خبرگزاری فارس: پایگاه خبری الجزیره سفر رئیس جمهور كشورمان به لبنان را در صدر اخبار خود قرار داد و گزارش داد كه هزاران لبنانی امروز با نثار گل و شیرینی از محمود احمدی‌نژاد استقبال كردند.

89/07/21 - 14:31:05
كریستین ساینس مانیتور:
هند و آفریقای‌جنوبی، آمریكا را در قبال ایران با مشكل مواجه می‌كنند

خبرگزاری فارس: یك روزنامه آمریكایی در گزارشی با اشاره به عضویت جدید هند و آفریقای جنوبی در شورای امنیت سازمان ملل تأكید كرد كه مخالفت‌های گذشته این دو كشور با سیاست‌های آمریكا در قبال ایران می‌تواند پیشبرد برنامه‌های واشنگتن در سازمان ملل را با مشكل مواجه كند.

89/07/21 - 13:59:35
روزنامه فرانسوی:
لبنانی‌ها از احمدی‌نژاد مانند یك قهرمان استقبال كردند

خبرگزاری فارس: یك روزنامه فرانسوی طی گزارشی با اشاره به استقبال باشكوه و كم‌نظیر مردم لبنان از رئیس‌جمهور كشورمان در سفر به بیروت نوشت: لبنانی‌ها از احمدی‌نژاد همچون یك قهرمان استقبال كردند.

89/07/21 - 13:58:56
یدیعوت‌آحارونوت: لبنان به احمدی‌نژاد خوش‌آمد گفت

خبرگزاری فارس: یك روزنامه صهیونیستی با اشاره به استقبال مردم لبنان از رئیس جمهوری ایران در بیروت، نوشت كه لبنان به احمدی‌نژاد خوش‌آمد گفت.

89/07/21 - 13:53:10
تكمیلی//
7 زائر ایرانی در حمله‌ تروریستی "مقدادیه "‌ عراق زخمی شدند

خبرگزاری فارس: معاون اداره‌ پلیس استان دیاله‌ اعلام كرد هفت تن از زائران ایرانی در عملیات تروریستی شهرستان مقدادیه‌ زخمی شده‌اند.

89/07/21 - 13:40:16
نماینده پارلمان لبنان: حمایت‌های ایران از لبنان بی‌نظیر است

خبرگزاری فارس: یك نماینده پارلمان لبنان حمایت ایران از لبنان را بی‌نظیر خواند و تاكید كرد كه ایران چیزهایی به لبنان داده كه هیچ كشوری نظیر آن اقدام نكرده است.

89/07/21 - 13:23:12
/فوری/
حمله‌ تروریستی به‌ كاروان زائران ایرانی در عراق

خبرگزاری فارس: لحظاتی پیش یك كاروان زائران ایرانی در شهرستان مقدادیه‌ از توابع استان دیاله‌ عراق هدف حمله‌ گرو‌ه‌های تروریستی قرار گرفت.

89/07/21 - 13:16:43
خبرگزاری فرانسه: ده‌ها هزار لبنانی به استقبال رئیس جمهور ایران آمدند

خبرگزاری فارس: خبرگزاری فرانسه با اشاره به استقبال گسترده مردم لبنان از رئیس جمهور كشورمان گزارش داد كه ده‌ها هزار لبنانی در مراسم باشكوه استقبال از رئیس جمهور ایران شركت كردند و با نثار گل ورود وی را به كشورشان خوش‌آمد گفتند.

89/07/21 - 13:06:19
سفیر ایران در دمشق:
سفر احمدی‌نژاد برای شكست فتنه‌انگیزی غربی و صهیونیستی در لبنان است

خبرگزاری فارس: سفیر ایران در دمشق با تاریخی خواندن سفر رئیس جمهور ایران به لبنان گفت این سفر در راستای تاكید بر حمایت دولت و ملت ایران از لبنان در برابر توطئه‌های رژیم صهیونیستی و محافل غربی برای فتنه‌انگیزی در این كشور است.

89/07/21 - 12:26:47
  [1]   2   3    صفحه بعد >  
 

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما