تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - دیدگاه ها
/ بررسی آسیب‌شناسانه معضلی به نام «آقازادگی» و تأمل در انحراف «آقازادگان» /
امام در راستای حفظ اساس نظام با هیچكس ولو با فرزند عزیز خود تعارف نداشت

خبرگزاری فارس:حضرت امام در ملاقات با مرحوم طالقانی فرمودند: «اگر احمد من را هم دستگیر می‌كردند، من حرفی نمی‌زدم [و اعتراض نمی‌كردم]» یا «والله اگر احمد دچار كوچكترین انحرافی باشد و حكمش مرگ باشد، من شخصاً او ...

كاركرد عدالت در تعاملات اجتماعی

خبرگزاری فارس:عدالت، به تعبیر حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام از مفاهیم نادری است كه در توصیف آن، می‌توان ...

/گفت‌و‌گو با دكتر حسین روا زاده/
دشمنی با طبّ اسلامی ـ سنّتی، چرا و چطور؟

خبرگزاری فارس: در طبّ جدید یك دارو برای هفت میلیارد انسان تجویز می‌شود، ...

/ بازخوانی عوامل پیدایش مدعیان دروغین مهدویّت و گرایش مردم به آنان /
مذهب‌ها و مسلك‌های انحرافی، در مرداب فقر فرهنگی و اعتقادی می‌رویند

خبرگزاری فارس:نگارنده در این مقاله، علل زمینه ساز، علل تسهیل كننده و علل شتاب زای پیدایش مدعیان دروغین و گرایش مردم به آنان را نقد و بررسی می‌كند.

89/04/30 - 12:53:14
سیره هنرمندانه امام خمینی در نیل به حیات طیبه

خبرگزاری فارس:این ظهور اندیشه الهی، عرفانی، انسانی و هنرمندانه امام خمینی بود كه خیزش دوباره ملتها را و پایداری و مقاومت روحی و خاستگاههای متعالی آنها را متضمن شد و مبارزه علیه ظلم و ظالم، سرلوحه همه حركتهای انسانی جهان امروز قرار گرفت

89/04/30 - 11:17:38
/ زمینه‌شناسی سیاسی انقلاب جهانی مهدوی /
مسئولیت مهم سیاسی ـ اجتماعی منتظران امام زمان (عج) در ظهور و شكل‌گیری حكومت مهدوی

خبرگزاری فارس:در پژوهش حاضر انقلاب جهانی حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و نقش زمینه سازان در آن از منظر روایی و سیاسی- فكری با تأكید بر دیدگاههای امام خمینی ره، مورد تحلیل قرار گرفته است.

89/04/30 - 10:55:37
كنفرانس كابل، گامی به سوی مصالحه

خبرگزاری فارس: در تداوم "كنفرانس لندن " و "جرگه صلح " كه گام هایی به سوی مصالحه با طالبان بودند، كنفرانس كابل دستاورد مهمی در این راه داشت.

89/04/30 - 10:41:58
/ عوامل حیات و مرگ یك انقلاب از دیدگاه رهبر انقلاب/
شعارهای انقلاب اسلامی زائل شدنی نیست،سست و خستگی ما تهدید اصلی برای انقلاب است

خبرگزاری فارس:شعارهای انقلاب، زائل شدنی و عمر مصرف آن ها تمام شدنی نیست؛ آن ها همیشگی است. ما باید در خود، این صلاحیتها را تقویت كنیم. در درجه اول، صلاحیت مسئولان است. در درجه بعد، صلاحیت كسانی است كه می توانند در صحنه ی انقلاب و كشور اثر گذار وفعال باشند.

89/04/30 - 10:27:25
واشنگتن‌ پست: 16 دستگاه‌ اطلاعاتی آمریكا فقط تولید زباله می‌كنند

خبرگزاری فارس: روزنامه واشنگتن پست در گزارشی عملكرد 16 دستگاه اطلاعاتی آمریكا را به مثابه تولید زباله ارزیابی كرد.

89/04/30 - 10:01:06
آنتی‌وار تصریح كرد:
استفاده آمریكا از غیرنظامیان محتاج به كار در جنگ‌

خبرگزاری فارس: پایگاه اینترنتی آنتی‌وار در مقاله‌ای با اشاره به مشكلات آمریكا در خصوص تأمین نیروی نظامی جهت شركت در جنگ نوشت: آمریكا در جنگ علیه كشورها از غیرنظامیانی كه به كار و داشتن تابعیت نیاز دارند استفاده می‌كند.

89/04/30 - 00:08:28
ولترنت با اشاره به امضاء قانون تحریم‌ها توسط اوباما:
این قانون انزجار بین‌المللی را تشدید خواهد كرد (2)

خبرگزاری فارس: یك كارشناس سیاسی در مقاله‌ای با اشاره به گسترده‌تر بودن قانون كنگره آمریكا از تحریم‌های پیش‌‌بینی شده در قطعنامه سازمان ملل می‌نویسد: این قانون به طور اجتناب ناپذیری انزجار بین‌المللی را تشدید كرده و به اختلاف نظرها شدت می‌بخشد.

89/04/30 - 00:07:35
/ سیمای حضرت مهدی(عج) در اندیشه امام خمینی (ره) /
مهدی (عج) مجری عدالت در تمام شئون انسانی

خبرگزاری فارس:امام خمینی نخستین فردی است كه قلمرو عدالت‌گستری دولت كریمه حضرت مهدی را فراتر از ابعاد اقتصادی و اجتماعی و مانند آن كه نوعاً مورد توجه عمومی است، مطرح كرده و اصلاح تمام شئون عالم و آدم را جزء قلمرو عدالت‌گستری آن حضرت خوانده است.

89/04/29 - 16:31:52
آینده‌‌پژوهی و مهدویت

خبرگزاری فارس: آنچه در این مقاله به‌عنوان نقطه اشتراك لحاظ شده «موضوع» دو مقوله آینده‌پژوهی و مهدویت‌پژوهی بر محور «آینده» است. با این وجود، مهم‌ترین عنصری كه در سنجش قابلیت تحقیق به‌كار می‌آید، مسئله تحقیق است.

89/04/29 - 16:19:11
طرح كلی آینده جهان از دیدگاه اسلام

خبرگزاری فارس:پایان جهان به نیكی رقم خواهدخورد و بندگان صالح خداوند به خلافت بر زمین خواهند رسید و ایمان و امنیت در سراسر زمین منتشر خواهدشد. دست‌یابی به یك جامعه توحیدی و عادلانه كه براساس آیات قرآنی آرمان نهایی پیامبران و مضمون دعوت آنان را شكل می‌دهد، محصول دو اراده الهی و اراده انسانی است.

89/04/29 - 16:11:53
امام زمان(ع) چه نیازی به دعای ما دارد؟

خبرگزاری فارس: دعای ما برای آن حضرت، از باب هدیه شخص حقیر فقیری به رادمرد بزرگواری است تردیدی نیست كه این، نشانه نیاز این فقیر به بخشش آن بزرگ است، و این شیوه بندگان نسبت به اربابان می‌باشد

89/04/29 - 16:00:48
/ پائولوكوییلو، عرفان‌های‌نوپدید، آرش‌حجازی، نداآقاسطان و چند قصه‌دیگر./
رئیس رژیم صهیونیستی: ای كاش آثار كوییلو در تمام دنیا منتشر و بیشترین مخاطب را داشته باشد

خبرگزاری فارس: آثار پائولو كوییلو متعلق به نوعی از جریان معنویت منسوخ اومانیستی است. معنویتی كه فاقد شریعت است و بر آموزه های مسیحیت یهودی شده تأكید دارد و از همین رو بیشتر مورد عنایت نظام سلطه است تا در مقابل موج بیداری اسلامی قرار گیرد.

89/04/29 - 15:41:42
/ نگاهی به زندگی، فعالیتها و مبارزات مرحوم شیخ احمد كافی/
حضرت امام خمینی(ره)، مرحوم كافى را همواره در امر تبلیغ مورد تشویق و حمایت قرار می‌داد

خبرگزاری فارس:بنیانگذار كبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره)، مرحوم كافى را همواره در امر تبلیغ مورد تشویق و حمایت قرار می‌داد و به وی می‌گفتند: «من از شما می خواهم كه در مهدیه برای من دعا كنید».

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما