تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - ایثار و شهادت
گروه فرهنگی - ایثار و شهادت
روایتی از حماسه‌آفرینی رزمندگان در عملیات رمضان؛
نارنجك‌هایی كه تیپ 30 زرهی عراق را منهدم كرد

خبرگزاری فارس: راوی قرارگاه فتح در «عملیات رمضان» گفت: رزمندگان اسلام در پیش‌روی مرحله دوم عملیات رمضان با انهدام بی‌نظیر تانك‌های دشمن به وسیله نارنجك‌، تیپ 30 زرهی عراق را ناتوان و ناكارآمد كردند.

روایت مادر شهید لبنانی كه پس از 20 سال مزار تنها فرزندش را زیارت می‌كند

خبرگزاری فارس: مادر شهید هاشم، بعد از 20 سال دوباره خود را به ایران و مزار فرزندش می‌رساند؛ و خاك زمزمه دل را می‌شنود و شهادت می‌دهد كه مادر به فرزندش می‌گفت «مرا تنها گذاشتی و رفتی؛ من راضی هستم و خداوند هم از تو راضی باشد؛ داغ ندیدنت برایم خیلی گران است؛ پس دعا كن خداوند به من صبر عطا كند».

90/05/05 - 00:14:49
گزارش فارس از نشست «سیزده 59» در سینما فلسطین؛
پرستویی: من در «سیزده 59» برای سرداران جنگ بازی كردم نه منتقدان

خبرگزاری فارس: «پرویز پرستویی» با اشاره به برخی برخوردها از سوی منتقدان در تلویزیون و رسانه‌ها گفت: من بازی در این فیلم را برای سرداران دفاع مقدس انجام دادم نه برای منتقدان، من برای این نیامده‌ام كه بازیگری‌ام را به‌رخ بكشم و هر‌گز فكر نكردم كه چطور صحبت كنم و یا چطور راه بروم . . . .

90/05/04 - 14:42:03
خاطراتی از عملیات رمضان در گفت‌وگوی ویژه فارس؛
عملیات رمضان نخستین نبرد رزمندگان در خاك دشمن بود

خبرگزاری فارس: فرمانده تیپ زرهی 72 محرم در دوران دفاع مقدس گفت: در تاریخ 8 ساله جنگ، عملیات رمضان نخستین نقطه ورود ایران به خاك‌های عراق محسوب می‌شود و این در شرایطی بود كه دشمنان معتقد بودند، ایران به هیچ وجه نباید پیروز جنگ باشد...

90/05/04 - 14:19:55
پیكر شهید بهرام گرزی در تبریز تشییع شد

خبرگزاری فارس: پیكر ‌ستوان سوم شهید بهرام گرزی از پرسنل نیروی انتظامی آذربایجان شرقی ظهر امروز در تبریز تشییع شد.

90/05/03 - 14:28:20
در گفت‌وگو با فارس عنوان شد؛
افزایش تعداد عناوین كتاب‌های دفاع مقدسی انتشارات بنیاد حفظ آثار

خبرگزاری فارس: مدیر انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به اینكه در سال گذشته بیش از 115 عنوان كتاب توسط این بنیاد منتشر شده است، گفت: انتشار كتاب‌های دفاع مقدس در سال جاری افزایش می‌یابد.

90/05/03 - 11:52:10
در «بوی خاك سوسنگرد» صورت می‌گیرد؛
روایت یاحسینی از مقاومت دلیرانه و مظلومیت مردم سوسنگرد

خبرگزاری فارس: كتاب «بوی خاك سوسنگرد» نوشته سیدقاسم یاحسینی به روایت مقاومت دلیرانه و مظلومیت مردم سوسنگرد پرداخته و بزودی منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

90/05/03 - 11:10:16
از سوی استانداری مركزی صورت گرفت؛
اختصاص یك میلیارد تومان به موزه دفاع مقدس

خبرگزاری فارس: مدیركل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مركزی از اختصاص یك میلیارد تومان اعتبار به موزه دفاع مقدس استان از سوی استانداری مركزی خبر داد.

90/05/02 - 15:36:37
به مناسبت گرامیداشت یاد شهدای آلومینیوم‌سازی اراك؛
كتاب وصیتنامه شهدای آلومینیوم‌سازی چاپ می‌شود

خبرگزاری فارس: مسئول برگزاری یادواره شهدای آلومینیوم‌سازی اراك از چاپ كتاب وصیتنامه شهدای این كارخانه با عنوان افلاكیان صنعت به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آلومینیوم‌سازی خبر داد.

90/05/02 - 15:26:39
در سال بزرگداشت شهدای مبارزه با نفاق؛
مجموعه دست‌نوشته‌های «شهید رجب‌بیگی» در خبرگزاری فارس منتشر می‌شود

خبرگزاری فارس: مجموعه مقالات، تحلیل‌های سیاسی و اشعار شهید «مهدی رجب‌بیگی» از شهدای شاخص مبارزه با نفاق در خبرگزاری فارس منتشر می‌شود.

90/05/02 - 12:17:55
بیانیه‌كانون‌هابیلیان در واكنش به ترور «داریوش رضایی‌نژاد»؛
كارنامه شهدای ترور كشور سندی بر تداوم مظلومیت ملت ایران است

خبرگزاری فارس: در بیانیه كانون هابیلیان آمده است: ترور «داریوش رضایی‌نژاد» كارنامه شهدای ترور را پربارتر كرد تا سندی بر تداوم مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تزویر حامیان دروغین حقوق بشر باشد.

90/05/02 - 11:40:17
به كمك اعتبارات فرهنگی؛
احداث گلزارهای شهدا در طبس سرعت می‌گیرد

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: به زودی با اختصاص بودجه از محل اعتبارات فرهنگی، ساخت گلزارهای شهدا در طبس سرعت می‌گیرد.

90/05/02 - 11:39:40
گلعلی بابایی در گفت‌وگو با فارس:
فیلم‌نامه‌ بدون مطالعه، حقیقت دفاع مقدس را مخدوش می‌كند

خبرگزاری فارس: معاون بنیادحفظ آثارونشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: عدم مطالعه و آگاهی فیلم‌نامه‌نویسان منجر به تولید فیلم‌هایی می‌شود كه نه‌تنها حقیقت دفاع‌ مقدس را مخدوش می‌كند بلكه حتی با آرمان‌های انقلاب اسلامی هم‌خوانی ندارد.

90/05/02 - 11:18:15
/یادداشت/
نقش ادبیات در تربیت نسل آگاه و برهوت قصه‌های كودك در حوزه دفاع مقدس

خبرگزاری فارس: با توجه به رابطه میان نیاز مخاطبان خردسال و نقش والای ادبیات در انتقال مفاهیم، ضروری است نویسندگان در راستای تولید آثاری كه بتواند فرهنگ پرمایه دفاع مقدس را معرفی و ترویج كند؛ تلاش وافری داشته باشند.

90/05/02 - 11:04:49
با حضور آیت‌الله تسخیری؛
همایش «استقلال و آزادی؛ محصول شهادت و ایثار» برگزار می‌شود
خبرگزاری فارس: همایش «استقلال و آزادی؛ محصول شهادت و ایثار» به منظور زنده نگه‌داشتن فرهنگ جهاد در كشور افغانستان با حضور آیت‌الله‌تسخیری دبیركل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی 3 و 4 مرداد دركابل برگزار می‌شود

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما