تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - زنان و نوجوانان
گروه اجتماعی - زنان و جوانان
ترسی كه غرب از حجاب دارد/ 12
حجت‌الاسلام پناهیان: حجاب پرچمدار مبارزه با تمدن پوسیده غرب است

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام پناهیان گفت: حجاب و پوشش اسلامی در غرب می‌تواند بیرق مبارزه با تمدن پوسیده غرب شود.

ترسی كه غرب از حجاب دارد/ 13
حجاب‌هراسی در راستای برده‌داری نوین صورت می‌گیرد

خبرگزاری فارس: یك استاد حوزه و دانشگاه گفت: یكی از راه‌های برده‌داری نوین در موضوع زنان بحث اسلام هراسی، حجاب هراسی و ابراز نگرانی از حقوق زن در اسلام است؛ در حالی كه حقوق زن در اسلام كاملاً براساس منطق طراحی شده است.

90/05/05 - 00:12:18
نشانه‌گیری شبكه‌های ماهواره‌ای برای تخریب خانواده‌های ایرانی/ 21
اكثر تماشاكنندگان سریال‌های ماهواره‌ای از اثرات سوء آن ناآگاه هستند

خبرگزاری فارس:یك نماینده مجلس گفت: اكثر خانواده‌هایی كه سریال‌های ماهواره‌ای فارسی زبان را تماشا می‌كنند از پیامد‌های منفی آن آگاهی ندارند و همین مسئله باعث می‌شود كه بنیه اعتقادی آنها تضعیف و در نهایت استعمار به هدف خود برسد.

90/05/04 - 09:46:35
زنان ایرانی با صدور بیانیه‌ای اعلام كردند
لگدمال شدن میثاق‌های بین‌المللی حقوق بشر با كشتار زنان و كودكان بحرین

خبرگزاری فارس: زنان ایرانی با صدور بیانیه‌ای با محكومیت كشتار زنان و كودكان بحرینی خواستار آزادی «آیات القرمزی» شاعره بحرینی شدند.

90/05/03 - 17:44:41
برگزاری نشست تخصصی دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای حجاب

خبرگزاری فارس: نشست تخصصی خبرنگاران رسانه ملی روز سه شنبه 4 مرداد در حاشیه دومین جشنواره بین‌المللی تولیدات رسانه‌ای حجاب و عفاف (نور) برگزار می‌شود.

90/05/03 - 11:36:40
ترسی كه غرب از حجاب دارد/ 11
غرب از تبلیغ حجاب به عنوان نماد اسلامی هراس دارد

خبرگزاری فارس: یك كارشناس مسائل دینی گفت: حجاب نمادی از اسلام و انقلاب است و به همین دلیل غرب از تبلیغ این نماد نگران است چرا كه چادر زن مسلمان نشان‌دهنده مبارزه او با ظلم و فساد است.

90/05/03 - 00:26:21
گزارش فارس از وضعیت نامناسب اتاق‌های پرو برخی از لباس فروشی‌ها
اتاق‌های پرو؛ تنگ و در معرض دید

خبرگزاری فارس: این روزها اتاق پرو لباس فروشی‌ها ماجرای خاصی دارد با مشقات فراوان و برخورد به در و دیوار می‌توانی لباس دلخواهت را بپوشی و در هنگام تحویل دادن آن و گرفتن سایز بزرگتر و كوچكتر از فروشنده‌های آقا و خانم باید مراقب باشی تا تصویرت از آینه اتاق پرو كه مستقیم در زاویه دید فروشنده است، جلوه‌گری نكند.

90/05/03 - 00:24:57
ترسی كه غرب از حجاب دارد/ 10
آیت‌الله‌نمازی: برخورد سردمداران غرب با حجاب نشانه ضعف آنهاست

خبرگزاری فارس: نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینكه امروز در جهان مسئله حجاب تبدیل به یك مسئله سیاسی شده است، گفت: برخورد سردمداران غربی با زنان و دختران محجبه نشانه ضعف و كمبود آنها است.

90/05/03 - 00:24:13
خبرگزاری فارس از وضعیت اتاق‌های پرو لباس‌فروشی‌های پایتخت گزارش می‌دهد

خبرگزاری فارس: اتاق‌های پرو مانتو فروشی‌ها و لباس فروشی‌های پایتخت این روزها حكایت عجیبی دارند چرا كه فضای غیر استاندارد آنها موجب ناراحتی برخی از زنان پایتخت شده است.

90/05/02 - 17:03:57
نشانه‌گیری شبكه‌های ماهواره‌ای برای تخریب خانواده ایرانی/ 20
زندگی بدون هدف محتوای سریال‌های ماهواره را تشكیل می‌دهد

خبرگزاری فارس: مدیر گروه معارف شبكه الكوثر گفت: عادی‌سازی ارتباط با نامحرم، انجام منكر در محیط خانواده، زیر پا گذاشتن حیا و داشتن یك زندگی بدون هدف و خلاصه‌شده در مال و تجملات از دیگر محتواهای سریال‌های ماهواره‌ای است.

90/05/02 - 00:20:34
كاربرد نمایشگاه‌های متعدد حجاب/ 20
تنوع مدل‌های غربی؛ نبود تنوع در مدل‌های داخلی

خبرگزاری فارس: عضو كمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بازار لباس كشور از لباس‌های غربی اشباع شده و تحت تأثیر انواع تبلیغات‌، جوانان ایرانی جذب مدل‌های غربی شده‌اند كه تغییر ذائقه آنها به آسانی امكان‌پذیر نیست.

90/05/02 - 00:19:48
الهیان در گفت‌و‌گو با فارس مطرح كرد:
طرح امنیت زنان در دو حوزه خانوادگی و اجتماعی در دستور كمیسیون امنیت

خبرگزاری فارس: عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طرح امنیت زنان و كودكان در كمیسیون امنیت ملی در دست بررسی است كه شامل امنیت زنان در دو حوزه خانوادگی و اجتماعی می‌شود.

90/05/01 - 15:20:50
اختصاصی/ آیت‌الله ‌علوی گرگانی در پاسخ به استفتاء فارس:
استفاده ابزاری از زنان در رسانه‌های نوشتاری و دیداری "جایز نیست "

خبرگزاری فارس: آیت‌الله علوی گرگانی مرقوم كردند: استفاده ابزاری از زنان در رسانه‌های نوشتاری و دیداری مخصوصا صدا و سیما كه موجب خدشه‌دار شدن عفت و حیای زن و جامعه می‌شود، جایز نیست.

90/05/01 - 13:59:26
ترسی كه غرب از حجاب دارد/ 9
حجاب سكولاریسم را نابود می‌كند

خبرگزاری فارس: یك استاد دانشگاه با بیان اینكه پایه حكومت‌‌های غربی بر سكولاریسم استوار است، گفت: وجود حجاب در جوامع موجب از بین رفتن سكولاریسم می‌شود.

90/05/01 - 13:28:52
فلاحت پیشه در گفت‌وگو با فارس تشریح كرد:
دلایل واگذاری مسئولیت تأمین امنیت اجتماعی به كمیسیون امنیت ملی مجلس

خبرگزاری فارس: عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جرائم و رفتارهای مذموم چند وقت گذشته كه موجب نگرانی افكار عمومی شده است رئیس مجلس، كمیسیون امنیت ملی را مسئول تأمین امنیت اجتماعی كرد.

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما