تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - علم و فن آوری
گروه فضای مجازی - 0 خبر
یادداشت/ حسین شریعتمداری
شگرد روانی چهره‌فتنه‌گران و جریان انحرافی

خبرگزاری فارس: فتنه گران در پی آن هستند كه از یكسو، پایان قطعی عمر سیاسی خود را انكار كرده و تلقی موجودیت خویش را به اذهان القا كنند و از سوی دیگر با فرض و انگاره «حضور» زمینه‌ای برای تفرقه افكنی در میان اصولگرایان ...

بررسی فیلم 6 اپیزودی فائزه هاشمی/
‌چرا بازیگر «ایران من حراج» بازداشت نمی‌شود؟

خبرگزاری فارس: در حالی طی هفته‌های گذشته بازیگر فیلم مبتذل "تهران ...

 
درباره تمایل خاتمی برای بازگشت به قدرت

خبرگزاری فارس: خاتمی باید به این سوال پاسخ دهد كه اگر او و دوستانش به انتخابات وارد شوند و بازهم رای ...

«خط بازی» و «خط‌سازی» تا كجا؟ / با نگاهی به سخنان رهبر انقلاب

خبرگزاری فارس: دعوت به "وحدت كلمه " كه از ابتدای انقلاب در كلام امام خمینی (ره) و آیت الله خامنه‌ای به عنوان یكی از شروط اصلی موفقیت از آن یاد می‌شد، در هفته‌های اخیر از سوی رهبر معظم انقلاب پررنگ‌تر دنبال می‌شود.

90/05/04 - 17:01:16

خبرگزاری فارس: تلاش‌های حقیقتاً شبانه‌روزی و 24 ساعته در عرصه اطلاع‌رسانی و بصیرت‌بخشی به جامعه را از نزدیك مشاهده كرده شاهد بودم كه ایشان طی مدت بیش از چند ماه تا نماز صبح در خبرگزاری حضور می‌یافت و برای اطلاع‌بخشی صحیح به جامعه و رفع فتنه تدبیر می‌كرد.

90/05/04 - 16:33:04
مال‌ حرام چیست؟

خبرگزاری فارس: لقمه حرامی كه با تعابیر گوناگون در آیات و روایات مشاهده می‌شود محدود به چند دانه برنج و لقمه‌ای نان نمی‌شود؛ بلكه مراد از این واژه هر گونه ما لی است كه از راهی ناحق و بدون مجوز شرعی به دست آید.

90/05/04 - 09:02:06
اخبار ویژه روزنامه كیهان؛
خاكستری ها كم كم آفتابی می شوند

خبرگزاری فارس: فعالان وابسته به جبهه اصلاحات انتشار فهرستی اولیه از اسامی نامزدهای این جریان برای انتخابات مجلس را نه رد و نه تكذیب می كنند.

90/05/04 - 08:25:36
وبلاگ سید روح الله انوری/ چه شد كه آن طفل گریزپا راهی مكتب شد؟
بنیاد صدوق،قلك فتنه و ماجرای عجله در عمامه گذاری یك جوان

خبرگزاری فارس: اگر تلاش جریان فتنه برای حفظ مدیریت خود بر بنیاد صدوق را بدانیم برایمان تعجب‌آور نخواهد بود كه چرا آنها اصرار داشتند درحالی كه هنوز كفن مرحوم صدوقی خشك نشده، به‌فاصله چندساعت پس از خاكسپاری آن مرحوم، برسرِ جوان نورَسِ او، عمامه گذاشته و الفاظ و القاب درشتی را در وصف این جوان به‌كار ببرند.

90/05/03 - 21:31:05
همنوایی دوباره ربع پهلوی با موسوی و كروبی

خبرگزاری فارس: رضا ربع پهلوی شازده ناكام! برای چندمین بار از دست اندركاران فتنه و اغتشاش حمایت كرد.

90/05/03 - 08:28:06
در اقدامی تامل برانگیز؛
شورای شهر سوسنگرد نماد مقاومت را از چهره این شهر پاك كرد

خبرگزاری فارس: شورای شهر سوسنگرد در اقدامی تامل برانگیز یك دستگاه تانك به جا مانده از دوران دفاع مقدس كه به عنوان نماد پایداری و مقاومت این شهر شناخته می شد را از چهره شهر سوسنگرد حذف كرد.

90/05/02 - 16:24:26
حجت‌الاسلام نبوی مطرح كرد؛
دستمزد یك مربی فوتبال برابر با هزینه اعزام 5هزار مبلغ روحانی به مناطق محروم

خبرگزاری فارس: معاون تبلیغ حوزه های علمیه از آمادگی این معاونت برای اعزام 8 هزار مبلغ طرح هجرت در ماه مبارك رمضان در صورت اختصاص بودجه های لازم خبر داد.

90/05/02 - 15:03:11
راه‌اندازی كمپین حمایت از قربانی امپراطوری مردوخ توسط حامیان حقوق بشر

خبرگزاری فارس: جمعی از فعالان حقوق بشر كمپین حمایت از شان‌هور خبرنگار انگلیسی كه بعد از افشای حقیقت به طرز مشكوكی به قتل رسیده را تشكیل دادند.

90/05/02 - 14:51:30
چند نكته در باب چاقوكشی‌‌های خیابانی

خبرگزاری فارس: ما در محیطی زندگی می كنیم كه مدعی اخلاق و رعایت ارزش های اسلامی و انسانی و البته ایرانی است. پس به راستی آیا كشته شدن روزانه 3 نفر یا در هفته 21 نفر شایسته جامعه ماست؟

90/05/02 - 14:28:51
تحلیلی از یك افسر بازنشسته ارتش ایالات متحده؛
سال‏ها جنگ بی‏ثمر!

خبرگزاری فارس: واشنگتن نزدیك ده سال است كه قصد نجات خاورمیانه‌ی بزرگ را دارد، مثل این‌كه جنگ‌های صلیبی برای آن‌ها كافی نبوده است. در واقع باید گفت كه مسیحیان آمریكایی در مأموریت نجات، زیادی خود را خسته كرده‌اند!

90/05/02 - 10:26:29
ترویج همجنسگرایی در ساختمان پزشكان

خبرگزاری فارس: سریال ساختمان پزشكان برای دومین بار در طول پخش خود، در دو قسمت آخر پخش شده به ترویج همجنسگرایی پرداخت.

90/05/02 - 10:21:04
وبلاگ خاطرات جبهه؛
كپی‌برداری مستقیم "نابرده رنج " از "اخراجی‌ها "

خبرگزاری فارس: در اخراجی ها كارگردان فیلم چون خودش در جبهه بوده دل سوزی و حساسیت خاصی نسبت به ثبت حقیقت جبهه دارد، ولی كارگردان نابرده رنج كه به دلایل منطقی خودش جنگ را ندیده، جبهه را دست مایه حادثه ای و جذاب كردن فیلم خود نموده است.

90/05/02 - 10:05:04
بررسی تطبیقی شورای نگهبان با نهادهای ناظر قانون اساسی 10 كشور جهان

خبرگزاری فارس: امروزه هیچ نظامی را نمی‌توان مشاهده كرد كه برای دادرسی اساسی جایگاهی در نظر نگرفته باشد. دلیل این امر را باید در اصل «برتری قانون اساسی» جست‌وجو كرد.

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما