تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - دانشگاه
حیدری با انتقاد از ضیافت دانشگاه آزاد خبر داد:
اظهار شرمندگی جاسبی به‌دلیل چاپلوسی بیش از اندازه برخی نمایندگان

خبرگزاری فارس: یكی از نمایندگان مجلس كه در دیدار جاسبی با نمایندگان مجلس حضور داشت، گفت: در این دیدار متأسفانه یك فضای كاملاً تمجید، تحسین و غلو زیاد به نفع جاسبی حكم‌فرما بود كه جاسبی ناگزیر شد میان سخنان ...

 
برگزاری ضیافت اندیشه دانشجویان استان‌های همدان و مركزی با حضور 1600 نفر

خبرگزاری فارس: ضیافت اندیشه دانشجویان استان‌های مركزی و همدان با حضور جمعی پرشور از دانشجویان این استان‌ها برگزار می‌شود.

90/05/26 - 17:40:23
ارائه راه‌حلی جدید برای حذف اثرات جانبی كشنده سلول‌های بنیادی

خبرگزاری فارس: محققان دانشگاه استنفورد روشی را برای از بین بردن اثرات جانبی بالقوه مرگبار درمان با سلول‌های بنیادی طراحی كردند.

90/05/26 - 16:14:13
كشف ژن عامل تولید‌كننده سوخت‌های سازگار با محیط زیست

خبرگزاری فارس: دانشمندان موفق به كشف ژنی شدند كه سوخت‌های زیستی سازگار با محیط زیست را تولید كند.

90/05/26 - 16:09:07
در میهمانی جاسبی برای مجلسی‌ها صورت گرفت؛
تقدیر نمایندگان مجلس از خدمات رئیس دانشگاه آزاد

خبرگزاری فارس: رسانه دانشگاه آزاد اعلام كرد كه تعدادی از اعضای هیئت رئیسه، رؤسای كمیسیون‌ها و نمایندگان مجلس كه در ضیافت افطاری میهمان دانشگاه آزاد بودند از خدمات جاسبی و مسئولان دانشگاه آزاد تقدیر و تشكر كردند.

90/05/26 - 15:39:20
ارسال كمك به قحطی زدگان سومالی در اولین گام؛
تشكیل هیئت میثاق با شهدای گمنام دانشگاه تهرانی‌ها

خبرگزاری فارس: هیئت میثاق با شهدای گمنام از سوی كانون فارغ‌التحصیلان و بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران تشكیل شد.

90/05/26 - 15:06:37
وزارت علوم اعلام كرد؛
فراخوان جذب هیئت علمی در سال 90

خبرگزاری فارس: مركز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، فراخوان جذب هیئت علمی در سال1390 را اعلام كرد.

90/05/26 - 14:59:56
عابدینی در مراسم اختتامیه ضیافت اندیشه استان قزوین:
ضیافت اندیشه هم‌اندیشی منسجم با حضور اساتید نخبه و دانشجویان است

خبرگزاری فارس: عبدالكریم عابدینی هدف نهاد رهبری از برگزاری طرح ضیافت اندیشه را یك هم‌اندیشی منسجم با حضور اساتید نخبه و تاثیرگذار برای بسیج در راه یاری رساندن به فرزندان معنوی و دانشجویان خویش و همچنین بهره‌مندی خود اساتید از مباحث مطروحه عنوان كرد.

90/05/26 - 14:47:11
در دیدار اعضای اتحادیه‌های دانشجویی با محمدیان مطرح شد؛
پیشنهاد تشكیل 'مجمع هماهنگی تشكل‌های دانشجویی' با محوریت نهاد رهبری

خبرگزاری فارس: جمعی از اعضا و نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی در دیدار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بر تشكیل مجمع هماهنگی تشكل‌های دانشجویی زیر نظر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تأكید كردند.

90/05/26 - 14:40:47
طی بیانیه‌ای صورت گرفت؛
حمایت 154 نماینده مجلس از دانشگاه پیام‌نور

خبرگزاری فارس: 154 نفر از نمایندگان مجلس از دانشگاه پیام نور به دلیل جذب بیش از 2 هزار نفر از اعضای هیئت علمی جدید و توسعه كتابخانه‌ها و تحصیلات تكمیلی و پذیرش دانشجو از بیش از 50 كشور دنیا حمایت كردند.

90/05/26 - 13:35:38
یادگاری خبر داد:
جهاد دانشگاهی استان البرز راه‌اندازی می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی واحد استان البرز در آینده‌ای نزدیك و با حمایت مسئولان استانی راه‌اندازی می‌شود.

90/05/26 - 13:35:14
جاسبی مطرح كرد:
دانشگاه آزاد می‌خواهد "شوتوكان كاراته " را در جهان بشناساند

خبرگزاری فارس:نایب رئیس فدراسیون جهانی شوتوكان كاراته گفت: امیدوارم با گسترده‌تر شدن همكاری‌ها بین دانشگاه آزاد و رؤسای فدراسیون جهانی شوتوكان، این رشته ورزشی بیش از پیش در جهان شناسانده شود.

90/05/26 - 13:31:02
اختصاصی فارس/
اسامی دانشگاه‌های غیرمعتبر آمریكایی فعال در ایران

خبرگزاری فارس: مدیركل دانش‌آموختگان وزارت علوم اسامی دانشگاه‌های غیرمعتبر آمریكایی كه به صورت غیرقانونی در كشورهای مختلف از جمله ایران فعالیت می‌كنند و مجوز صدور مدارك تحصیلی ندارند را اعلام كرد.

90/05/26 - 12:43:12
به‌همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان صورت می‌گیرد؛
برپایی صندوق دانشجویی كمك به مردم قحطی‌زده سومالی

خبرگزاری فارس: اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان روز جمعه و همزمان با نمازجمعه این هفته تهران، صندوقی برای كمك به قحطی‌زدگان سومالی برپا می‌كند.

90/05/26 - 12:39:27
صبح امروز انجام شد:
امضای تفاهم‌نامه آموزشی بین ارگان‌های ‌هوایی كشور و جهاد دانشگاهی

خبرگزاری فارس: تفاهم‌نامه پژوهشی-آموزشی بین اركان صنعت حمل و نقل هوایی (سازمان هواپیمایی، شركت فرودگاه‌ها و ایران‌ایر) با پژوهشكده و واحد‌های جهاد دانشگاهی صبح امروز منعقد شد.‌

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما