تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - آسیای مرکزی و قفقاز
آخرین خبرها از نتایج انتخابات پارلمانی قرقیزستان

خبرگزاری فارس: كمیسیون مركزی انتخابات قرقیزستان با اعلام شمارش 99.97درصد برگه‌های انتخاباتی، تازه‌ترین نتایج كسب آرا توسط احزاب شركت كننده در انتخابات پارلمانی را اعلام كرد.

 
 
جسد 5 تن از قربانیان سانحه سقوط هواپیمای باربری در كابل پیدا شد

خبرگزاری فارس: معاون فرمانده امنیتی پلیس كابل از كشف اجساد پنج تن از سرنشینان هواپیمای باربری كه شب گذشته در اطراف كابل سقوط كرد، خبر داد.

89/07/21 - 15:48:01
مأموریت سفیر تاجیكستان در تهران پایان یافت

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور تاجیكستان با صدور احكام جداگانه‌ای، به مأموریت نمایندگان سیاسی دوشنبه در چند كشور از جمله ایران پایان داد.

89/07/21 - 15:13:06
در تاجیكستان صورت گرفت؛
دستگیری یك گروه مظنون به حمله انتحاری در استان خجند

خبرگزاری فارس: دادستان استان "سغد " تاجیكستان اعلام كرد كه در پی عملیات ویژه نهادهای امنیتی در ناحیه "استروشن "، گروهی مظنون به حمله انتحاری در شهر "خجند " را دستگیر كردند.

89/07/21 - 14:51:12
دادگاه نظامی بیشكك؛
دادگاه متهمان حادثه هفت آوریل قرقیزستان بزودی آغاز می‌شود

خبرگزاری فارس: دادگاه عالی نظامی بیشكك از برگزاری نخستین دادگاه رسیدگی به حوادث هفتم آوریل (18 فروردین) سال جاری و كشتار مردم در مقابل ساختمان ریاست جمهوری قرقیزستان خبر داد.

89/07/21 - 13:21:17
قرقیزستان وارد تظاهرات و راهپیمایی‌های اعتراض آمیز می‌شود

خبرگزاری فارس: پس از یك دوره آرامش نسبی در قرقیزستان با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی این كشور، تعدادی از هواداران حزب سیاسی بتون قرقیزستان تظاهرات اعتراض آمیز به راه انداختند.

89/07/21 - 13:02:27
تاكید رئیس جمهور تركمنستان و امیر قطر بر گسترش همكاری‌های 2 جانبه

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور تركمنستان كه برای انجام سفر رسمی 2 روزه در قطر به سر می برد، در دیدار با امیر قطر بر توسعه و گسترش هر چه بیشتر مناسبات بین عشق‌آباد و دوحه تاكید كردند.

89/07/21 - 11:48:52
رئیس جدید شورای علمای تاجیكستان تعیین شد

خبرگزاری فارس: شورای علمای اسلامی تاجیكستان با برگزاری نشستی، امروز (سه شنبه) رئیس جدید این شورا را از طریق رای گیری آشكار انتخاب كرد.

89/07/21 - 09:24:30
كارشناس برجسته مسائل منطقه‌ای:
واكنش‌های خشونت‌آمیز به نتیجه انتخابات ممكن اما محكوم به شكست است

خبرگزاری فارس: یك كارشناس برجسته مسائل منطقه‌ای اظهار داشت كه تلاش برخی از احزاب شكست خورده در انتخابات برای برگزاری تظاهرات و راهپیمایی ممكن است اما این تلاش ها به ثمر نخواهد نشست و ما شاهد بازگشت ثبات به فضای سیاسی قرقیزستان خواهیم بود.

89/07/21 - 09:10:30
بروز نخستین نشانه های ناآرامی در قرقیزستان

خبرگزاری فارس: پس از یك دوره آرامش نسبی در قرقیزستان، بار دیگر فضای سیاسی این كشور به سوی ناآرامی و تشنج پیش می‌رود.

89/07/21 - 09:08:33
وزیر امور خارجه قزاقستان به نروژ سفر كرد

خبرگزاری فارس: نماینده رسمی وزارت امور خارجه قزاقستان از عزیمت وزیر امور خارجه این كشور به نروز خبر داد.

89/07/20 - 16:40:12
اخراج 9 تبعه تاجیك از ایران

خبرگزاری فارس: منابع محلی تاجیك از اخراج 9 تبعه این كشور از سوی نهادهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران به جرم اقامت غیر قانونی خبر داده‌اند.

89/07/20 - 16:35:32
دادستان كل تاجیكستان:
ستیزه‌جویانی كه سلاح بر زمین گذارند عفو خواهند شد

خبرگزاری فارس: دادستان كل تاجیكستان اعلام كرد كه حكومت تاجیكستان آماده است تا اعضای گروه‌های مسلحی كه در ناحیه رشت علیه نیروهای دولت می‌جنگنند را در صورت بر زمین گذاشتن سلاح و بازگشت به زندگی عادی، عفو كند.

89/07/20 - 16:34:12
با حضور معاونان وزیر امور خارجه كشورهای ساحلی دریای خزر:
نشست ویژه بررسی مسائل امنیتی حوزه دریای خزر آغاز به كار كرد

خبرگزاری فارس: نشست ویژه بررسی مسائل امنیتی حوزه دریای خزر در سطح معاونان وزرای امور خارجه كشورهای ساحلی دریای خزر، امروز در شهر باكو پایتخت كشور آذربایجان آغاز به كار كرد.

89/07/20 - 15:22:53
پس از اظهار نگرانی رئیس جمهور از تحصیل جوانان تاجیك در مدارس علوم دینی خارج از كشور؛
تاجیكستان تعدادی از شاغلان به تحصیل در مدارس پاكستان و عربستان را باز گرداند

خبرگزاری فارس: معاون كمیته ادیان تاجیكستان با اعلام اینكه تا كنون جمعی از دانشجویان شاغل به تحصیل در مدارس علوم دینی پاكستان و عربستان به كشور بازگردانده شده‌اند، از تلاش دولت این كشور برای جذب دانشجویان خارج از كشور در مراكز آموزشی داخل خبر داد.

89/07/20 - 14:50:42
 

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما