تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - سایر حوزه ها
تنها با گذشت كمتر از 24 ساعت از عذرخواهی كاخ سفید
حمله هوایی آمریكا به شمال غرب پاكستان 3 كشته برجای گذاشت

خبرگزاری فارس: شبكه تلویزیونی الجزیره در خبری فوری از كشته شدن 3 نفر بر اثر حمله هواپیما‌های بدون سرنشین آمریكا به مناطق قبایلی شمال غرب پاكستان خبر داد.

89/07/15 - 16:06:44
المشهد الاسرائیلی عنوان كرد:
تلاش اسرائیل برای حفظ جبهه شرقی در مذاكرات سازش

خبرگزاری فارس: به اعتقاد استراتژیست‌های صهیونیست از آن جا كه مرزهای 1967 و دیوار حائل مرزهای امنی برای اسرائیل نیستند، بنابراین این رژیم باید در مذاكرات سازش برای حفظ جبهه شرقی تلاش كند تا امنیت خود را تضمین نماید.

89/07/14 - 00:37:11
الجزیره خبر داد؛
نشانه‌هایی از بروز تقلب در انتخابات پارلمانی افغانستان

خبرگزاری فارس: شبكه خبری الجزیره اعلام كرد كه برخی از كاركنان شعب انتخابات پارلمانی افغانستان مواردی از تقلب را مشاهده و گزارش كرده‌اند.

89/06/27 - 16:58:22
الجزیره پیش بینی كرد؛
احتمال حضور بیش از 10 میلیون نفر در انتخابات پارلمانی افغانستان

خبرگزاری فارس: شبكه خبری الجزیره در گزارشی پیش بینی كرد كه بیش از 10 میلیون افغان برای انتخاب 249 نماینده پارلمان این كشور، تا پایان امروز رای خود را به صندوق‌های رای بیندازند.

89/06/27 - 12:30:31
گزارش الجزیره از انتخابات افغانستان
مسئولین افغانستان پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند

خبرگزاری فارس: شبكه خبرنگاران الجزیره مستقر در مناطق مختلف افغانستان از ادامه روند انتخابات پارلمانی و رای گیری در مناطق مختلف این كشور در فضایی آرام خبر دادند.

89/06/27 - 11:10

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما