تبلیغات
توجه: نتایج پذیرفته شدگان خبرنگاران جدید اس نیوز فارسی در سایت وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری در قسمت خبرگزاری ها ذکر شده است. خبرنگاران پذیرفته شد کد عبور برای ایمیلشان ارسال خواهد شد. بچه های پشتیابانی سایت کاربرگرامی،اگر در هنگام مطالعه ی خبر با خبری که با قوانین ضد باشد و قوانین را نقض کند برخورد کردید خواهشمندیم جهت کمک به ما شماره خبر را به ایمیل اصلی سایت وارد کرده و عبارت تخلف خبر را انتخاب کنید، چون خبرگزاری اس نیوز فارسی نظارتی بر خبر هایی که خبرنگاران بر روی سایت میگذارند به صورت دائم و همیشگی ندارد- باتشکر مدیریت خبرگزاری خبـرگزاری اس نیوز فارسـی S-NEWS PERSIA AGENCY - راهبرد فرهنگ
گروه فرهنگی - راهبرد فرهنگ
گزارش فارس از همایش بین‌المللی دكترین مهدویت/2
آیت‌الله مهدوی: با تبعیت از رهبری نظام را حفظ كنیم تا در زمره منتظران باشیم

خبرگزاری فارس: رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: نظام ما هم مورد قبول مردم است و هم مورد تأیید و پذیرش حضرت ولی‌عصر(عج)، پس ما باید با برادری، مجاهده و تبعیت از رهبری نظام را حفظ كنیم تا در زمره منتظران واقعی حضرت ولی‌عصر(عج) قرار گیریم.

از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد صورت گرفت؛
اختصاص یازده میلیارد تومان اعتبار برای فعالیت‌های فرهنگی استان خراسان جنوبی

خبرگزاری فارس: یازده میلیارد تومان اعتبار از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی خراسان جنوبی اختصاص یافت.

90/05/03 - 16:49:32
در قالب نهمین جشنواره تابستانی شهر تهران انجام می‌شود؛
اجرای بیش از 250 برنامه فرهنگی و هنری در هفته اول مرداد

خبرگزاری فارس: هم‌زمان با پنجمین هفته فصل تابستان و در اولین هفته مرداد ماه بیش از 250 برنامه در قالب نهمین جشنواره تابستانی شهر تهران برگزار می‌شود.

90/05/03 - 11:00:26
نماینده دبیرخانه دائمی جشنواره امام رضا (ع) در یزد:
برگزاری نمایشگاه‌های رضوی در اقتصاد هنر موثر است

خبرگزاری فارس: نماینده دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در استان یزد گفت: برگزاری جشنواره ملی خوشنویسی رضوی یزد راهگشای عرصه اقتصاد هنر است.

90/05/02 - 13:59:23
معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
شاه‌آبادی: برپایی هفته فرهنگی استان‌ها، مقابله با جنگ نرم است

خبرگزاری فارس: حمید شاه‌آبادی در مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی و هنری استان كهكیلویه و بویر‌احمد، گفت: برگزاری این طرح‌ها بهترین وسیله برای مقابله با جنگ نرم دشمن است.

90/05/02 - 13:15:56
به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران انجام می‌شود؛
تداوم فعالیت‌های باشگاه ترنج برای نوجوانان پایتخت

خبرگزاری فارس:رئیس مركز تشكل های اجتماعی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تداوم فعالیت‌ها و برنامه‌های باشگاه ترنج برای در جهت غنی سازی اوقات فراغت و ارتقای توانمندی‌های نوجوانان پایتخت خبر داد.

90/05/01 - 11:30:15
دبیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی:
ظرفیت‌های انقلاب مورد غفلت واقع شده است

خبرگزاری فارس: وحید جلیلی گفت: با وجود چند پایگاه بسیج به‌جای پرداختن به ظرفیت‌های انقلابی، دائم به شخصیت‌های هالیوودی و فرقه شیطان پرستی و مبارزه با جنگ نرم می‌پردازیم.

90/05/01 - 10:11:25
معاون كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان‌:
دختران لبنانی با فعالیت‌های كانون در ایران آشنا می‌شوند

خبرگزاری فارس: معاون هماهنگی امور استان‌های كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان گفت:120 دختر لبنانی در اردویی به مدت یك هفته به ایران آمده و با فعالیت‌های كانون آشنا می‌شوند.

90/04/31 - 15:46:35
دبیر جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع):
جشنواره امام رضا (ع) در 112 شاخه برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: دبیر جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) از برگزاری این جشنواره در 112 شاخه هنری فرهنگی و علمی در داخل و خارج از كشور خبر داد.

90/04/31 - 13:34:50
نماینده ویژه معاونت هنری وزارت ارشاد:
برگزاری هفته فرهنگ و هنر غنیمت فرهنگی است

خبرگزاری فارس: نماینده ویژه معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برگزاری هفته فرهنگ و هنر كهگیلویه و بویراحمد برای این استان غنیمت فرهنگی است.

90/04/31 - 12:31:48
مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد:
یزد قطب هنرهای دینی كشور است

خبرگزاری فارس: مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: با توجه به گرایش هنرمندان یزدی به هنرهای دینی و برگزاری نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های دینی و مذهبی در یزد، می‌توان این شهر را قطب هنرهای دینی كشور نامید.

90/04/31 - 12:29:18
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
فرهنگ ملی ایران برگرفته از فرهنگ اسلامی است

خبرگزاری فارس: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فرهنگ ملی ایران برگرفته از فرهنگ اسلامی است.

90/04/31 - 11:20:32
رئیس حوزه هنری كردستان:
ماندگاری هنر به ارزش‌ آن بستگی دارد

خبرگزاری فارس: رئیس حوزه هنری كردستان با اشاره به تاثیرگذاری هنر در عرصه‌های مختلف زندگی بشری، گفت: ماندگاری هنر بستگی به ارزش‌های معنوی آن دارد.

90/04/31 - 11:17:15
رئیس حوزه هنری:
حوزه هنری پایگاه كانونی هنر اسلامی است

خبرگزاری فارس: رئیس حوزه هنری با بیان اینكه حوزه هنری پایگاه كانونی هنر اسلامی است، گفت: تولید فكر و اثر هنری و پرورش افكار هنری مهم‌ترین رسالت حوزه هنری است.

90/04/31 - 11:16:43
گفتاری از پرفسور حمید مولانا؛
رسانه‌های جدید و بهانه‌ای برای كتاب نخواندن
خبرگزاری فارس: پرفسور حمید مولانا به بهانه‌ی دیدار مسئولان كتاب‌خانه‌ها و كتاب‌داران با رهبر انقلاب اسلامی مطلبی در پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبری منتشر

Powered by WebGozarتماس با ما

کد تماس با ما